Ondřej Šilhánek

- osobní umělecký fotograf pro Chrudim a okolí

Náhodné galerie  • Kategorie: Lin

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.

Fotografické služby

mobilní fotografická světlaNabízím portrétní fotografické služby v Chrudimi a okolí a jako osobní fotograf jsem připravený přijít fotit na domluvené místo. Například v parku, v přírodě kousek za městem, na Vaší zahradě či u Vás doma v prostředí, které znáte, kde se cítíte příjemně a budete na fotkách uvolněná a bez stresu z chladného prostředí ateliéru. V případě glamour či boudoir fotografií to je i nezbytnost, boudoir přímo v překladu znamená "dámská ložnice". Nevlastním ateliér.

Abych mohl fotit i u Vás doma (glamour, boudoir), jsem vybaven potřebným mobilním osvětlením (profesionální softboxy a reflektor se stojany). Světla jsou napájena ze sítě 230V, budu potřebovat pouze připojení k zásuvce a nemusíte se obávat spotřeby, jedná se o úsporné zdroje světla. 

Do odvolání nepřijímám zakázky na fotografické služby a věnuji se projektům, na které jsem se musel zaměřit z důvodu dlouhodobého covidového zákazu činnosti. Připravuji nové fotografické služby, předpokládám jejich start od jara 2023. Děkuji za pochopení

Před fotografováním

Nejprve se předem domluvíme, jakou máte představu výsledných fotografií, kde budeme fotit a co budeme potřebovat za rekvizity. Můžete na focení přizvat i svoji kamarádku, která Vám bude během focení oporou a pomůže například s líčením nebo obměnou oblečení. S případnou nervozitou nebo trémou se netrapte, v 99 % případů opadne během počáteční domluvy a příprav, jsem zvyklý i na tyto případy a společně to zvládneme v příjemném a pohodovém duchu.
 Než začneme fotit, znovu si upřesníme představu výsledku, vyřešíme administrativu a aktuální drobnosti, případně projdeme místa u Vás, kde chcete fotit. V průběhu fotografování uvidíte fotografie na displeji fotoaparátu a můžeme podle toho i korigovat další focení. Po návratu z focení fotografie zredukuji na ty nejlepší a z nich poté provedu výběr k dalšímu zpracování (retuši). Pokud fotíme o víkendu, většinou máte první finální fotografii ještě v průběhu večera. Zmenšené fotografie připravené k publikaci na web (např. facebook) dodávám průběžně po zpracování, finální plné fotografie dodávám poté kompletně.

 ........................................................................................... 

Boudoir & Glamour portréty u Vás

Glamour a boudoir fotografie u VásOslava a zachycení ženské krásy, ženskosti a sexappealu fotografované ženy. Tak můžeme zjednodušeně shrnout tento balíček, jehož výsledkem jsou půvabné fotografie za využití fotografických stylů glamour či boudoir používaných módními časopisy či katalogy luxusního spodního prádla.

Získáte sadu 15 vyretušovaných fotografií pro své potěšení či jako speciální dárek pro Vašeho partnera. Všech 15 těchto fotografií obdržíte v digitální podobě v plném rozlišení. Glamour je doménou odvážnějších fotografií, boudoir (v překladu "dámský pokoj") má své místo v něžných fotografiích, především v luxusním prádle. Jaký styl využijeme záleží jen na Vás, ani jeden styl neznamená přímou nahotu, nebudete-li sama vyloženě chtít. Pamatujte, že elegantnější a tajemnější je náznak možného odhalení.

Fotografování probíhá doma u zákaznice, umělecký fotograf přijde až k Vám včetně potřebného fotografického vybavení a drobných doplňků (rekvizity, šperky, šátky,...). Doporučuji mít s sebou kamarádku, která Vám pomůže s líčením, stylingem a bude Vám i oporou v průběhu focení.

 

  ...........................................................................................

Portréty BASIC - exteriéry

Osobní fotograf pro všechnyUniverzální pohodové focení, jehož výsledkem je kolekce 15 fotografií s lehčí retuší. Tato fotoslužba je spíše určena k fotografování venku, například v parcích nebo se můžeme projít po zajímavých fotogenických místech po Chrudimi - nepočítá se zde s využitím mobilních fotografických světel.

Fotograf bude jen a jen pro Vás a je prostor i pro aktuální nápady. Chcete pro partnera netradiční dárek v podobě Vašich fotografií nebo i sexy fotografií, fotografie pro publikaci na facebooku nebo jen hezké fotky? Toto univerzální fotografování je právě pro Vás! Výsledné fotografie dostanete v elektronické podobě, zmenšené fotografie připravené pro nahrání na facebook zasílám průběžně po jejich dokončení.