Ondřej Šilhánek

- osobní umělecký fotograf pro Chrudim a okolí


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/37035/virtual/www/templates/osfoto2017/functions.php on line 194

Fotografické služby

mobilní fotografická světlaNabízím portrétní fotografické služby v Chrudimi a okolí a jako osobní fotograf jsem připravený přijít fotit na domluvené místo. Například v parku, v přírodě kousek za městem, na Vaší zahradě či u Vás doma v prostředí, které znáte, kde se cítíte příjemně a budete na fotkách uvolněná a bez stresu z chladného prostředí ateliéru. V případě glamour či boudoir fotografií to je i nezbytnost, boudoir přímo v překladu znamená "dámská ložnice". Nevlastním ateliér.

Abych mohl fotit i u Vás doma (glamour, boudoir), jsem vybaven potřebným mobilním osvětlením (profesionální softboxy a reflektor se stojany). Světla jsou napájena ze sítě 230V, budu potřebovat pouze připojení k zásuvce a nemusíte se obávat spotřeby, jedná se o úsporné zdroje světla. 

Před fotografováním

Nejprve se předem domluvíme, jakou máte představu výsledných fotografií, kde budeme fotit a co budeme potřebovat za rekvizity. Můžete na focení přizvat i svoji kamarádku, která Vám bude během focení oporou a pomůže například s líčením nebo obměnou oblečení. S případnou nervozitou nebo trémou se netrapte, v 99 % případů opadne během počáteční domluvy a příprav, jsem zvyklý i na tyto případy a společně to zvládneme v příjemném a pohodovém duchu.
 Než začneme fotit, znovu si upřesníme představu výsledku, vyřešíme administrativu a aktuální drobnosti, případně projdeme místa u Vás, kde chcete fotit. V průběhu fotografování uvidíte fotografie na displeji fotoaparátu a můžeme podle toho i korigovat další focení. Po návratu z focení fotografie zredukuji na ty nejlepší a z nich poté provedu výběr k dalšímu zpracování (retuši). Pokud fotíme o víkendu, většinou máte první finální fotografii ještě v průběhu večera. Zmenšené fotografie připravené k publikaci na web (např. facebook) dodávám průběžně po zpracování, finální plné fotografie dodávám poté kompletně.

 ........................................................................................... 

Boudoir & Glamour portréty u Vás

Ceník

Základní cena: 1 590 Kč 

Glamour a boudoir fotografie u VásOslava a zachycení ženské krásy, ženskosti a sexappealu fotografované ženy. Tak můžeme zjednodušeně shrnout tento balíček, jehož výsledkem jsou půvabné fotografie za využití fotografických stylů glamour či boudoir používaných módními časopisy či katalogy luxusního spodního prádla.

Získáte sadu 15 vyretušovaných fotografií pro své potěšení či jako speciální dárek pro Vašeho partnera. Všech 15 těchto fotografií obdržíte v digitální podobě v plném rozlišení. Glamour je doménou odvážnějších fotografií, boudoir (v překladu "dámský pokoj") má své místo v něžných fotografiích, především v luxusním prádle. Jaký styl využijeme záleží jen na Vás, ani jeden styl neznamená přímou nahotu, nebudete-li sama vyloženě chtít. Pamatujte, že elegantnější a tajemnější je náznak možného odhalení.

Fotografování probíhá doma u zákaznice, umělecký fotograf přijde až k Vám včetně potřebného fotografického vybavení a drobných doplňků (rekvizity, šperky, šátky,...). Doporučuji mít s sebou kamarádku, která Vám pomůže s líčením, stylingem a bude Vám i oporou v průběhu focení.

Číst podrobnosti a ceník...

 ........................................................................................... 

Nafocení a vytvoření kalendáře

Ceník

kalendář lesk A4: 1460 Kč

kalendář lesk A3: 1670 Kč

Nafocení kalendářeKaždoročně vídáme nové a nové kalendáře českých i zahraničních celebrit. Proč si ale kupovat cizí kalendář, když můžete mít svůj vlastní? Buďte hvězdou svého kalendáře a můžete jej darovat svému partnerovi jako originální dárek, rodičům, přátelům či jej vystavit na obdiv doma nebo v práci. Portrétní fotografie, glamour či boudoir dle Vašeho přání.
Jaká je cesta k vlastnímu kalendáři? Snadná! S fotografem se domluvíte na průběhu focení (témata, rekvizity, termín, místo). Následuje focení dle dohody s možností aktuálních nápadů. Z nafocených fotografií se následně vybere 13 finálních fotografií, které fotograf vyretušuje a vytvoří z nich Váš originální kalendář. Možné formáty jsou A3 i A4, orientace na výšku. Dodání kalendáře a vyretušovaných fotografií trvá přibližně týden od schválení tiskového náhledu kalendáře.

Pro úspěšné realizování boudoir a glamour fotografování u Vás doma je fotograf vybaven potřebnou osvětlovací technikou.

Číst podrobnosti a ceník...

 

  ...........................................................................................

Portréty BASIC - exteriéry

Ceník

Základní cena: 950 Kč

Zkrácené focení 30min: 380Kč

Osobní fotograf pro všechnyUniverzální pohodové focení, jehož výsledkem je kolekce 15 fotografií s lehčí retuší. Tato fotoslužba je spíše určena k fotografování venku, například v parcích nebo se můžeme projít po zajímavých fotogenických místech po Chrudimi - nepočítá se zde s využitím mobilních fotografických světel.

Fotograf bude jen a jen pro Vás a je prostor i pro aktuální nápady. Chcete pro partnera netradiční dárek v podobě Vašich fotografií nebo i sexy fotografií, fotografie pro publikaci na facebooku nebo jen hezké fotky? Toto univerzální fotografování je právě pro Vás! Výsledné fotografie dostanete v elektronické podobě, zmenšené fotografie připravené pro nahrání na facebook zasílám průběžně po jejich dokončení.

Číst podrobnosti a ceník...

  ...........................................................................................

Tisk fotografií

Tisk fotografií fotografemVzhledem k nefunkčnosti speciální tiskárny po aktualizaci Windows 10 není tato služba dostupná, věřím, že pouze dočasně do vydání nových ovladačů nebo další aktualizace Win10.

Nabízím tisk fotografií na vlastní fototiskárně Epson ve formátech A3 a A4 v kvalitě fotolaboratoře. Co to znamená? Především to, že fotografie, které společně nafotíme, mohu vytisknout osobně hned po zpracování fotografií. Další výhodou pro Vás je, že fotografie neuvidí žádná třetí osoba, například obsluha fotolabu a fotolaboratoře. A to za velice zajímavé příznivé ceny, na které se nelze s běžnou barevnou tiskárnou dostat.
Množstevní slevy samozřejmostí, ceny naleznete napravo v přehledném ceníku.

Výhody tisku pro Vás:

 • možnost tisku a předání hned po zpracování (retuši) fotek
 • bez nutnosti samostatného objednání a dodacích lhůt (a příp. poplatků) fotolabů
 • tištěné fotografie neuvidí nikdo kromě Vás a fotografa (jistě uvítáte u boudoir, glamour či aktů)
 • inkoustový tisk kvalitou srovnatelný s fotolaboratoří
 • tisk na fotopapíry s vyšší odolností vůči vodě a opatlání prsty
 • možnost tisku i dodatečně po realizaci fotoslužby
 • množstevní slevy

Uvedený tisk fotografií je možný pouze v rámci realizované fotoslužby a to i dodatečně. Vámi dodané fotografie netisknu.

Číst podrobnosti a ceník...

...........................................................................................

Tisk kalendářů

tisk a výroba kalendářůZ vybraných fotografií mohu vytvořit nástěnný měsíční kalendář ve formátech A4 i A3. Můžete si zvolit matné či lesklé provedení, v obou případech se jedná o kvalitní fotopapír řady Standard (vyšší gramáž fotopapírů se nevejde do použité vazby).

 • 13 listů (12 měsíců plus úvodní přebal).
 • Kalendář je svázán klasickou kovovou wire vazbou doplněnou očkem pro pověšení na zeď.
 • Ruční výroba osobně fotografem.
 • Fotografie v kalendáři neuvidí kromě fotografa a Vás nikdo jiný!
 • Kalendář lze vytvořit i dodatečně, k vyzvednutí je většinou do týdne od schválení náhledu.
 • Tisk kalendářů je doplňková služba k nabízeným fotoslužbám.

Upozornění: Z dodaných fotografií kalendáře běžně netvořím (zvažuji ale do budoucna možnost zprostředkování výroby u externí firmy).

Kalendář je vhodný též jako dárek, který každý využije po celý rok. Po uplynutí nadepsaného roku stačí odstřihnout část s datumy a máte 13 fotografií, které dál mohou zdobit zeď dle libosti.

Číst podrobnosti a ceník...