Ondřej Šilhánek

- osobní umělecký fotograf pro Chrudim a okolí


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/37035/virtual/www/templates/osfoto2017/functions.php on line 194

Ceník


Standard - lesklý, matný
A3 1 - 4 ks 64 Kč
  5 - 9 ks 51 Kč
  10 + ks 43 Kč
     
A4 5 - 15 ks 27 Kč
  16 + ks 22 Kč


Premium - vysoce lesklý, perlový
A3 1 - 4 ks 70 Kč
  5 - 9 ks 62 Kč
  10+ ks 56 Kč
     
A4 5 - 15 ks 35 Kč
  16+ ks 29 Kč

EXKLUZIV- umělecký papír s texturou
A4 5 - 9 ks 68 Kč
  10+ ks 56 Kč

Tisk fotografií

Tisk fotografií fotografemVzhledem k nefunkčnosti speciální tiskárny po aktualizaci Windows 10 není tato služba dostupná, věřím, že pouze dočasně do vydání nových ovladačů nebo další aktualizace Win10.

Nabízím tisk fotografií na vlastní fototiskárně Epson ve formátech A3 a A4 v kvalitě fotolaboratoře. Co to znamená? Především to, že fotografie, které společně nafotíme, mohu vytisknout osobně hned po zpracování fotografií. Další výhodou pro Vás je, že fotografie neuvidí žádná třetí osoba, například obsluha fotolabu a fotolaboratoře. A to za velice zajímavé příznivé ceny, na které se nelze s běžnou barevnou tiskárnou dostat.
Množstevní slevy samozřejmostí, ceny naleznete napravo v přehledném ceníku.

Výhody tisku pro Vás:

  • možnost tisku a předání hned po zpracování (retuši) fotek
  • bez nutnosti samostatného objednání a dodacích lhůt (a příp. poplatků) fotolabů
  • tištěné fotografie neuvidí nikdo kromě Vás a fotografa (jistě uvítáte u boudoir, glamour či aktů)
  • inkoustový tisk kvalitou srovnatelný s fotolaboratoří
  • tisk na fotopapíry s vyšší odolností vůči vodě a opatlání prsty
  • možnost tisku i dodatečně po realizaci fotoslužby
  • množstevní slevy

Uvedený tisk fotografií je možný pouze v rámci realizované fotoslužby a to i dodatečně. Vámi dodané fotografie netisknu.

Druhy fotopapírů pro Vaše fotografie

Mám za sebou silného dodavatele kvalitních fotopapírů, z jehož širokého sortimentu jsem pečlivě vybral druhy fotopapírů, s nimiž jsem byl při rozsáhlých testech tisku opravdu spokojený s výslednými výtisky (a že jsem v ohledu na kvalitu přísný). S výběrem budu rád nápomocen.

Řada STANDARD obsahuje klasické fotopapíry, které splní požadavky na kvalitu výtisku při zachování příznivě nízké ceny. Lesklý fotopapír je v gramáži 210g/m2, matná verze 170g/m2. Voděodolné fotopapíry pro všeobecné využití.

Řada PREMIUM je zastoupena potahovanými fotopapíry s vyšší gramáží - jmenovitě 255g/m2 perlový a 260g/m2 vysoce lesklý. Fotografie jsou voděodolné. Doporučuji pro modeling, pro zarámování nebo pro ty, kteří se budou fotografiemi často chlubit (jsou celkem odolné vůči opatlání prsty).

Řada EXKLUZIV Uměleckých fotopapírů s texturou je pro ty, kteří požadují exkluzivní tiskový výstup. Jsou pouze v matném provedení s gramáží 300g/m2. Vzhledem k exkluzivitě nabízím pouze formát A4 s minimálním odběrem 5 fotografií. A3 provedení na poptávku od 25ks.

Vlastnosti inkoustového tisku - Upozornění:

Fotografie jsou tisklé inkoustovou technologií na kvalitní potahované fotopapíry (nanotechnologická fotovrstva - kromě řady Exkluziv). Fotopapíry řady Standard a Premium jsou voděodolné a celkem odolné vůči opatlání prsty. Vlastní inkoustový tisk ovšem není odolný vůči přímému či silnému slunečnímu světlu - vlivem UV záření doschází k postupné degradaci barev. Tyto fotografie proto neumísťujte v blízkosti oken, prosklených dveří či jiná místa zasažená přímým či silným slunečnním světlem nebo v blízkosti zdrojů UV záření. Volte raději vzdálenější či protější stěny, kde si svoji kvalitu udrží dlouhodobě.