Ondřej Šilhánek

- osobní umělecký fotograf pro Chrudim a okolí


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/37035/virtual/www/templates/osfoto2017/functions.php on line 194

Ceník - kalendáře

A4 matný * 1 - 3 ks 310 Kč
  4+ ks 280 Kč
     
A4 lesklý * 1 - 2 ks 350 Kč
  3+ ks 315 Kč
     
A3 matný 1 - 2 ks 510 Kč
  3+ ks 475 Kč
     
A3 lesklý 1 - 2 ks 560 Kč
  3+ ks 510 Kč

* - lze i "na šířku"
množstevní slevy se týkají tisku
více kusů stejného kalendáře

Tisk kalendářů

Vzhledem k nefunkčnosti speciální tiskárny po aktualizaci Windows 10 není tato služba dostupná, věřím, že pouze dočasně do vydání nových ovladačů nebo další aktualizace Win10. Děkuji za pochopení.

Z vybraných fotografií mohu vytvořit nástěnný měsíční kalendář ve formátech A4 i A3. Můžete si zvolit matné či lesklé provedení, v obou případech se jedná o kvalitní fotopapír řady Standard (vyšší gramáž fotopapírů se nevejde do použité vazby).

  • 13 listů (12 měsíců plus úvodní přebal).
  • Kalendář je svázán klasickou kovovou wire vazbou doplněnou očkem pro pověšení na zeď.
  • Ruční výroba osobně fotografem.
  • Fotografie v kalendáři neuvidí kromě fotografa a Vás nikdo jiný!
  • Kalendář lze vytvořit i dodatečně, k vyzvednutí je většinou do týdne od schválení náhledu.
  • Tisk kalendářů je doplňková služba k nabízeným fotoslužbám.

Upozornění: Z dodaných fotografií kalendáře běžně netvořím (zvažuji ale do budoucna možnost zprostředkování výroby u externí firmy).

Kalendář je vhodný též jako dárek, který každý využije po celý rok. Po uplynutí nadepsaného roku stačí odstřihnout část s datumy a máte 13 fotografií, které dál mohou zdobit zeď dle libosti.

Ceny vychází z ceníku tisku fotografií, obsahují rozpočítané náklady spojené s ručním i grafickým zpracováním (příprava podkladů pro tisk, sazba, testovací tisk při prvotisku) a reflektují množstevní cenové zvýhodnění. Ceny jsou tedy konečné. Katalog možných dalších designů bude rozšířen později.

Můžete si zvolit barvu i styl kalendária a počáteční měsíc. Pokud zvolíte fotografie orientované na šířku i na výšku, standardním řešením je kombinace designů pro fotografie na výšku a na šířku (tedy níže uvedené designy 1 a 2).

Ukázka možných designů:

design 1 design 2design 3