Ondřej Šilhánek

- osobní umělecký fotograf pro Chrudim a okolí


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/37035/virtual/www/templates/osfoto2017/functions.php on line 194

Autorské fotografie k prodeji

S digitální fotografií jsem se seznámil v roce 2001 a hned mě uchvátila. Od té doby jsem měl v rukou různou fototechniku několika výrobců. Fotoaparáty mě doprovázely i na všech možných výletech a dovolených. Za ta dlouhá léta vzniklo množství zdařilých fotografií od krajinek až po různé detaily. A protože by byla škoda si tyto snímky nechat jen pro sebe, nabízím je k prodeji, aby mohly zdobit zdi i v dalších domech, bytech či kanceláří a dělat tak radost dalším lidem.

Fotografie jsou k prodeji již vytištěné na profesionálním lesklém fotopapíru vysoké gramáže (260g/m2). Jedná se o tisk na profesionální inkoustové fototiskárně Epson. Cena začíná od 180Kč a již obsahuje náklady na tisk fotografie.

Fotografie můžete zakoupit v e-shopu

www.nebeskadokonalost.cz v sekci

Fotoobrazy - www-nebeskadokonalost.cz

(odkazy se otevřou do nového okna)

V e-shopu naleznete také báječné cejlonské čaje Basilur v exkluzivních plechových krabičkách - v nejkrásnějším balení na trhu. Mohu je doporučit jako skvělé dárky pro Vaše nejbližší :-)

Nabídka fotografií bude postupně rozšiřována. Fotografií mám k dispozici mnoho a věřte, že všechny fotografie postupně projít a vybrat ty nejzajímavější je časově náročné. Zvláště nejsou-li na pevném disku počítače.